Буккросинг у Смолоскипі
лого
knyharnya
Шановні читачі,

у середу під час святкування Дня народження книгарні ми відкрили поличку буккросингу. Наразі всі наші книжки зареєстровані на офіційному сайті буккросерів www.bookcrossing.com. Тут ви зможете побачити всі книжки, що потрапляють на нашу поличку. Тут же ми просимо реєструвати ті книги, які ви приносите і ті, які ви забираєте. Особливо звертаємо вашу увагу на статус книжки, виділений кольором, коли ви забираєте книжку з полички - варто міняти її статус, оскільки так інша людина зможе зорієнтуватися, чи лежить книга ще там, чи її вже хтось "вполював". Нариклад, сьогодні була впольована "Антологія сербської постмодерної фантастики", натімість з"явилася "Літпошта".
Якщо ж з сайтом буккросерів ви не здружитеся - приносьте все до нас, ми зробимо все самі (тільки це займе кілька днів).

Артем Чех Doc1
bubbbles
rashav4ik
До уваги буккросерів!
18.08.09 на Михайлівській 13, Центр іноземних мов ЗНАТОК, на поличкі буккросинг, була "забута" книга Артема Чеха "Doc1"
www.znatok.ua/Cheh_Doc1

Софія Андрухович "Сьомга"
полин
dzvinka_autumn
19 серпня у Книгарні "Є" (Київ, вул. Лисенка, 3) до обіду буде відпущена книжка Софії Андрухович "Сьомга".
«Сьомга» - це не просто назва риби сімейства лососевих. На відміну від однойменної риби, «Сьомга»-роман не уникає забруднених вод життєвого досвіду. Це вишукана і складна літературна страва, в якій у різних пропорціях змішано психологічний роман, роман-виховання, трилер і детектив. «Сьомга» - уважна та витончена історія, вузлуватий і болісний згусток життєвого досвіду, де порція іронії так само зважена й виважена, як і порція болю. Цей роман могли б написати Джейн Остен, Генрі Міллер і Айрис Мердок, якби жили в наш час. По-справжньому відверта проза нарешті можлива в українській літературі.

 

Довлатов у книгарні Є
ангелочек
ann_net_
Завтра по обіді "відпущу" три книжки Сергія Довлатова у книгарні "Є" на Лисенка. "Заповедник", "Соло на IBM", "Соло на ундервуде".
Кілька цитат з останньої книги:

Поэт Охапкин надумал жениться. Затем невесту выгнал. Мотивы:
- Она, понимаешь, медленно ходит, а главное - ежедневно жрет

В советских газетах только опечатки правдивы. "Гавнокомандующий".   "Большевистская  каторга"   (вместо   "когорта"). "Коммунисты осуждают решение партии" (вместо - "обсуждают"). И так далее.

Лениздат  напечатал   книгу  о  войне.  Под  одной  из  фотоиллюстраций значилось: "Личные вещи  партизана  Боснюка. Пуля  из  его черепа, а также гвоздь, которым он ранил фашиста..."  Широко жил партизан Боснюк!

А.Гавальдa "Мне бы хотелось, чтобы меня кто-нибудь где-нибудь ждал"
bubbbles
rashav4ik

6 июля 2009 года была отпущена книга А.Гавальды "Мне бы хотелось, чтобы меня кто-нибудь где-нибудь ждал... "Знаток отпустил её в отделении OTP банка на ул. Михайловской в Киеве

NEWS!
bubbbles
rashav4ik

Хочу поділитися наступною новиною! В центрі Києва, ми знайшли нове місце, де ви можете «забути» або «знайти» цікаву книжечку. =) Центр Іноземних мов ЗНАТОК (вул. Михайлівська 13, 1 поверх) зацікавився рухом буккросингу і ласкаво запропонував дуже надійну поличку. Тут ви можете з повною впевненістю залишити Вашу книжечку і не боятися, що вана попаде в «чужі» руки. Більше інформації ви можете знайти тут: http://znatok.ua/bookcrossing

 Дякую за увагу!"The Years" by Virginia Woolf
artarea
tryagaine
Ніхто не має випадково російського перекладу роману "Годы" ("The Years") Віджинії Вулф?

Буккросинґ
smugasta
Всіх запрошую на Буккросинґ)Досить книгам припадати пилом на полицях! Відпускайте книги, панове! Ви не лише подаруєте їм нове життя, але отримаєте цікаві знайомства.

Буккросинґ – це обмін книгами заради спілкування.
Всім сюди: БУККРОСИНҐ

Шеллі українськрою
artarea
tryagaine
хто має Шеллі українськрою мовою?

Полочка свободного книгообмена в Херсоне
новогодняЯ
om222
Приглашаем херсонцев и гостей города принять участи в игре "Свободный книгообмен".
Херсонская областная библиотека (ул. Днепропетровская,2, район Парка Славы) на днях открывает полку свободного книгообмена. Книги принесли сотрудники, а дальше включаются все желающие.
Подробности тут


?

Log in

No account? Create an account